Pôžička ihneď bez dokladovania príjmu – bez registra, do 24 hodin

pozicka-bez-dokladovania-prijmu

Pôžička bez dokladovania príjmu predstavuje špeciálny typ pôžičky, pri ktorej poskytovateľ nepožaduje potvrdenie o príjme. Patrí skôr k rýchlym pôžičkám a neslúži na financovanie väčších investícií. Kto poskytuje pôžičky ihneď bez dokladovania príjmu?

Pre tých, ktorí nemajú doklad o príjme, sú možnosti získania pôžičky obmedzené. Najväčšie ťažkosti pri schvaľovaní pôžičky budú mať nezamestnaní alebo samostatne zárobkovo činné osoby. Existujú však nebankovky, ktoré poskytujú pôžičky aj pre nezamestnaných.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra

V súčasnosti existujú na slovenskom trhu viaceré alternatívy na pôžičku bez dokladovania príjmu a dokonca aj na pôžičku bez dokladovania príjmu a bez registra. Pri každej z nich ale treba rátať s určitými obmedzeniami, najmä čo sa týka výšky celkovej čiastky, ktorú si možno požičať.

Existujú síce veritelia, ktorí takéto pôžičky ponúkajú, ale zvyčajne s mimoriadne vysokými úrokovými sadzbami a nevýhodnými podmienkami.

Dlžníci tiež môžu musieť poskytnúť zábezpeku alebo značné počiatočné náklady, aby im bola pôžička schválená.

Jednou z najlepších možností pre tých, ktorí nemajú doklad o príjme, je obrátiť sa na spoludlžníka. Podpísaním sa rozumie priateľ alebo člen rodiny, ktorý je ochotný uviesť svoje meno na pôžičke a prevziať zodpovednosť za splátky pôžičky v prípade, že ich žiadateľ o pôžičku nebude schopný splácať.

Toto rozhodnutie netreba brať na ľahkú váhu, pretože uzavretie zmluvy o pôžičke je právne záväzné, a ak dlžník nespláca, môže to poškodiť kreditné skóre oboch.

Pre tých, ktorých úverová história nie je dostatočne dobrá na to, aby si mohli vziať pôžičku, môže byť hľadanie pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra jedinou možnosťou. Avšak aj v prípade schválenia môžu byť tieto pôžičky veľmi drahé a mali by sa využívať len na núdzové účely.

Pred prijatím pôžičky je tiež dôležité poobzerať sa po ponuke a porovnať sadzby a podmienky, pretože to môže z dlhodobého hľadiska ušetriť peniaze.

Úver bez dokladovania príjmu – výhody

Úver bez dokladovania príjmu prináša svoje výhody, vďaka ktorým sa oplatí zvážiť jeho čerpanie v prípade finančných ťažkostí:

 • ľahko dostupný a rýchly proces schvaľovania
 • nie sú potrebné žiadne dokumenty na preukázanie príjmu
 • flexibilné podmienky splácania
 • nie je potrebné poskytnúť zábezpeku
 • jednoduchý rozpočet splátok úveru
 • žiadne sankcie za predčasné splatenie
 • úverové hodnotenie sa nezohľadňuje

Vďaka týmto výhodám sú úvery bez dokladovania príjmu populárne u ľudí, ktorí dočasne stratili zamestnanie a potrebujú získať finančnú pomoc.

Pôžička bez dokladovania príjmu – nevýhody

Ako každý typ úveru, aj pôžička bez dokladovania príjmu má svoje nevýhody:

 • ťažkosti so získaním pôžičky: bez dokladu o príjme by mohlo byť ťažké získať finančnú pôžičku, pretože veritelia vo všeobecnosti uprednostňujú doklad, aby mohli posúdiť schopnosť dlžníka splácať pôžičku
 • vyššia úroková sadzba: veritelia môžu pri tomto type úveru účtovať vyššiu úrokovú sadzbu, keďže riziko nesplácania je vyššie ako v prípade tradičného úveru
 • obmedzená výška úveru: zvyčajne môžu dlžníci získať len oveľa nižšiu sumu pôžičky, ako keby predložili doklad o príjme
 • ťažko sa hľadajú veritelia: môže byť ťažké nájsť veriteľov, ktorí sú ochotní poskytnúť pôžičku bez dokladovania príjmu

Aj napriek týmto nevýhodám, je pôžička bez dokladovania jediným východiskom pre ľudí bez zamestnania na preklenutie finančných ťažkostí.

Pôžička bez dokladovania príjmu mnohým ľuďom pomôže preklenúť finančné ťažkosti.

Rýchla pôžička bez overovania

Ľudia často vyhľadávajú pôžičky bez registra a doloženia príjmov. Na internete možno nájsť neseriózne pôžičky, ktoré sľubujú rýchle peniaze bez nahliadnutia do registra alebo overovania príjmov. Takéto konanie je jasným signálom nebezpečnej pôžičky pre klienta.

Často vyniká enormným úrokom, vysokými sankciami za oneskorenie platby a nekončí dobre. Týchto ponúk našťastie v posledných rokoch výrazne ubudlo. Veľký podiel na zlepšení situácie v sektore spotrebiteľských úverov majú regulácie, ktoré donútili neserióznych veriteľov ukončiť svoju činnosť.

Napriek tomu je dobré zostať obozretný a pri výbere poskytovateľa rýchlej pôžičky bez overovania zistiť, či má poskytovateľ povolenie poskytovať úvery udelené NBS.

Pôžička online bez dokladovania príjmu

Pôžičku online pre ľudí bez príjmu možno vybaviť ihneď na účet aj bez dokladovania príjmu. Ihneď v tomto prípade znamená, že peniaze možno mať na účte do 24 hodín. Vyplnenie online formulára zaberie nanajvýš niekoľko minút.

Pôžička online bez dokladovania príjmu je produkt pre ľudí, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nechcú (alebo nemôžu) dokladovať svoj príjem. Je možné ju vybaviť hlavne v nebankových spoločnostiach. Väčšinou si možno požičať nižšie sumy s krátkou dobou splatnosti. Pred žiadosťou o pôžičku je potrebné zvážiť všetky jej riziká.

Pôžička bez dokladovania príjmu – možnosti

Ponuka pôžičiek bez dokladovania príjmu je na slovenskom finančnom trhu pomerne široká. Medzi hlavných poskytovateľov tohto typu pôžičiek patria nebankové spoločnosti. Existujú však aj banky, ktoré poskytnú úver aj bez overovania.

Banky poskytujú pôžičku bez dokladovania príjmu v podobe kontokorentného a spotrebného úveru. Nebankové spoločnosti majú špeciálne produkty s nižšími sumami, kde nepožadujú potvrdenie o príjme.

Čoraz obľúbenejšou a vyhľadávanejšou alternatívnou formou financovania sú P2P pôžičky, tiež známe ako pôžičky od ľudí alebo kolektívne pôžičky. Ich princíp spočíva v tom, že peniaze sú požičiavané priamo medzi ľuďmi pomocou sprostredkovateľskej platformy bez prítomnosti banky.

Proces hodnotenia žiadateľov o pôžičku je u každej z P2P platforiem rozdielny. Niektoré sú veľmi prísne a ľudia bez príjmu nemajú žiadnu šancu uspieť, no niektoré P2P pôžičky sú dostupné aj bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu sa stáva čoraz populárnejším zdrojom financovania pre ľudí bez príjmu.

Home Credit – pôžička ihneď na účet bez dokladovania príjmu

Jedným z poskytovateľov pôžičky ihneď na účet bez dokladovania príjmu je známa spoločnosť Home Credit. Flexibilná pôžička na kartu predstavuje revolvingový úver, vďaka ktorému možno splatené peniaze opakovane využívať bez podpisovania ďalších zmlúv.

Aké hlavné výhody prináša Flexibilná pôžička na kartu od spoločnosti Home Credit?

 • výška pôžičky od 400 € do 10 000 €
 • ročný úrok od 16,90 %
 • bez ručiteľa a potvrdenia o príjme
 • pôžička na čokoľvek
 • vybavenie plne online (bez telefonovania)
 • možnosť spojenia pôžičiek
 • možnosť splácať inú splátku každý mesiac

S Flexibilnou pôžičkou možno každý mesiac splácať inú sumu. Vybavenie, vedenie i doplatenie Flexibilnej pôžičky na kartu je úplne zadarmo. Splatené peniaze možno navyše znova využiť.

TopPôžička – nebanková pôžička bez dokladovania príjmu

TopPôžička poskytuje veľmi rýchlo k dispozícii pôžičku až do výšky 6 500 € bez dokladovania príjmu. Stačí vyplniť a odoslať online žiadost a peniaze budú už za krátku dobu zaslané na účet žiadateľa.

Charakteristiky TopPôžičky:

 • pôžička od 25 do 6 500 €
 • dĺžka splácania 1–7 rokov
 • možnosť žiadať aj o malú pôžičku
 • vyplnenie žiadosti do 5 minút
 • žiadne zbytočné papierovanie
 • po schválení spoločnosť peniaze odošle ihneď na účet
 • pre zamestnancov, SZČO aj dôchodcov

Pre tých, ktorí potrebujú pôžičku na akékoľvek účely a nemôžu doložiť svoj príjem, je TopPôžička vhodnou voľbou nebankovej pôžičky bez dokladovania príjmu.

Hyperpôžička – najlacnejšia pôžička bez dokladovania príjmu

Najlacnejšiu pôžičku bez dokladovania príjmu v súčasnosti predstavuje Hyperpôžička. Medzi jej základné charakteristiky patrí:

 • pôžička od 50 do 25 000 €
 • splatnosť do 42 mesiacov
 • ročná úroková sadzba od 5,5 % do 20 %
 • bezúčelová – možnu ju použiť na čokoľvek
 • rýchla a jednoduchá žiadosť

Vďaka výhodnej ročnej úrokovej sadzbe sa Hyperpôžička považuje za najlacnejšiu pôžičku bez dokladovania príjmu.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu do 24 hodín

Rýchle pôžičky ihneď do 24 hodín umožňujú ľuďom bez dokladovania príjmu požiadať o menšiu sumu peňazí. Vo väčšine prípadov ide o klasickú rýchlu pôžičku do maximálnej výšky 500 € s maximálnou splatnosťou 31 dní.

Úroky pri týchto rýchlych nebankových pôžičkách bez dokladovania príjmu do 24 hodín sú takmer minimálne a na konci mesiaca je potrebné vrátiť len o niečo viac oproti pôžičke.

Medzi poskytovateľov rýchlej pôžičky do 24 hodín bez dokladovania príjmu patrí už vyššie spomínaná Hyperpôžička či TopPôžička.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 77 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang