Hyper pôžička – recenzie, kalkulačka, skúsenosti 2024

Mnohým ľuďom sa už stalo, že náhle si potrebovali požičať peniaze. Ak niekto nedostane úver v banke, zvyčajne hľadá možnosti v nebankových spoločnostiach. Jednou z možností pôžičky je Hyper pôžička. Čo je to Hyper pôžička? Aké má Hyper pôžička rezencie?

Aké sú parametre Hyper pôžičky?

  • Typ pôžičky: bezúčelový spotrebný úver
  • Výška pôžičky: 50 – 25 000 €
  • Splatnosť: 7 dní – 42 mesiacov
  • Úrok: od 4,9 % p.a.

Hyper pôžičku od Hyperfinancie je možné získať s úrokom už od 4,9 % p.a. vo výške od 50 do 25 000 €.

Mám záujem o Hyper pôžičku >

V tomto prípade avšak nejde o klasickú nebankovú spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky. Na požičanie si peňazí cez Hyper pôžičku musí ísť záujemca cez sprostredkovateľa, ktorým je Hyperfinancie s.r.o. Ide o online sprostredkovateľa, cez ktorého je možné si Hyper pôžičku vybaviť.

Poskytovateľ Hyper pôžičky

Ako už bolo spomenuté, získať Hyper pôžičku je možné cez online sprostredkovateľa, ktorými je Hyperfinancie s.r.o. Tento sprostredkovateľ sa zamierava obzvlášť na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Okrem toho sa tento sprostredkovateľ zameriava aj na porovnávanie účtov (osobných alebo sporiacich), hypoték a poistení. Hyperfinancie s.r.o. spolupracujú s bankami, nebankovými spoločnosťami či poisťovňami, aby našli pre klienta toho najlepšieho poskytovateľa finančnej služby.

V prípade, že chce klient využiť Hyper pôžičku alebo Malú Hyper Pôžičku, musí na ich webe vyplniť nezáväznú online žiadosť. Po vyplnení tejto online žiadosti s kalkulačkou Hyper pôžičky, je úlohou tohto sprostredkovateľa nájsť dostupné Hyper pôžičky.

Sprostredkovateľ na základe vstupných údajov hľadá takých poskytovateľov, ktorí ponúkajú Hyper pôžičku na mieru pre daného klienta. Na základe vybraných ponúk si môže klient vybrať a porovnať medzi poskytovateľmi, ktorú Hyper pôžičku si chce zobrať.

Po vyplnení údajov bude klient kontaktovaný obchodnými zástupcami vybraných spoločností, čo klientovi pomôže lepšie si porovnať ponuky poskytovateľov Hyper pôžičky, čo zvyšuje aj dostupnosť pôžičiek pre daného klienta.

Z toho dôvodu je Hyper pôžička cez sprostredkovateľa Hyperfinancie jednou z najdostupnejších pôžičiek na Slovensku. Podmienky a spôsob financovania dovoľuje si zobrať pôžičku pre každého.

O tom svedčí aj fakt, že pri Hyper pôžičke tento sprostredkovateľ nekontroluje úverové registre ani nepožaduje dokladovať príjem.

Zvláštnosťou pri spoločnosti Hyperfinancie je fakt, že neposkytuje infolinku, nakoľko nejde o nebankovú spoločnosť, ale o sprostredkovateľa. Kontakt je v princípe online žiadosť, po ktorej je žiadateľ oslovaný obchodným zástupcom.

Čo je Hyper pôžička

Hyper pôžička od spoločnosti Hyperfinancie s.r.o. je druh úverového produktu, na ktorý nie je potrebné preukazovať účel, teda ide o bezúčelový úver – pôžičku. Možnosť požičať si je od 50 do 25 000 € s dobou splatnosti od 7 dní do 42 mesiacov.

Úroková sadzba, podobne ako v bankách, je individuálna a začína od 4,9 % p.a. Rozdielny úrok bude mať človek s vyššou bonitou klienta, napríklad pracujúci s pravidelným príjmom ako mamička na materskej alebo človek bez príjmu. Pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu však majú ešte prísnejšie podmienky.

V každom prípade, o Hyper pôžičku si môže požiadať každý človek, ktorý si chce požičať peniaze. Na základe kalkulačky Hyper pôžičky dostane každý ponuky pre danú situáciu klienta a jeho preferencie.

Ako už bolo spomenuté, na získanie Hyper pôžičky je potrebné zaslať nezáväznú online žiadosť o Hyper pôžičku, kde je potrebné zadať základné údaje. Táto žiadosť je spracovaná sprostredkovateľom, teda spoločnosťou Hyperfinancie s.r.o. a po posúdení finančnej situácie klienta dostane klient ponuky Hyper pôžičiek.

Táto Hyper pôžička je dostupná takmer pre každého. Môže ísť teda o pôžičku pre nezamestnaných, pôžičku pre mladých, pôžičku pre mamičky na materskej alebo pôžičku bez výpisu z úverového registra.

Podmienkou na vybavenie Hyper pôžičky je minimálny vek 18 rokov, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, trvalý zdroj príjmu a občiansky preukaz s ďalším dokladom totožnosti.

Táto vysoká dostupnosť pôžičky má aj svoju cenu, ktorou je vyšší úrok. S vyšším úrokom treba avšak počítať pri každej nebankovej pôžičke alebo cez sprostredkovateľa.

Hyper pôžička – kalkulačka

Pri žiadosti o Hyper pôžičku žiadateľ nenájde kalkulačku, ako to zvyčajne býva pri nebankových spoločnostiach poskytujúcich pôžičky online. Kalkulačku Hyper pôžičky teda žiadateľ nenájde, ale na základe poskytnutých údajov používa online kalkulačku Hyper pôžičky sprostredkovateľ.

Sprostredkovateľ Hyperfinancie s.r.o. používa kalkulačku Hyper pôžičky na to, aby dokázal nájsť tie najlepšie ponuky podľa vstupných údajov, ktoré klient zadal do nezáväznej online žiadosti o pôžičku online.

Malou nevýhodou Hyper pôžičky je narozdiel od iných nebankových poskytovateľov pôžičky to, že žiadateľ si na základe výšky pôžičky a doby splatnosti vypočítať úrok, RPMN alebo výšku splátky.

Získajte Hyper pôžičku s úverovým rámcom 50 až 25 000 € s úrokom od 4,9 % p.a.

Mám záujem o Hyper Pôžičku >

Hyper pôžička – recenzie a skúsenosti

Ak má niekto záujem o Hyper pôžičku od online sprostredkovateľa Hyperfinancie s.r.o., mal by si vopred zistiť, aké skúsenosti majú ľudia s touto spoločnosťou a aké sú recenzie na Hyper pôžičku.

V každom prípade treba byť kritický a byť si istý, že žiadateľ o pôžičku pozná všetky podmienky, poplatky, úrok, RPMN a dôležité informácie ohľadom pôžičky.

Recenzie Hyper pôžičky od ľudí su z veľkej väčšiny pozitívne, o čom svedčí aj vysoký počet schválených pôžičiek. Mnoho ľudí taktiež hovorí o Hyper pôžičke ako o najdostupnejšej pôžičke na Slovensku. Ľudia si okrem iného chvália aj to, že ide o rýchlu pôžičku a využívajú ju aj ako pôžičku pred výplatou.

Ďalšie pozitívne recenzie sú na rýchle online vybavenie žiadosti a na bezúčelovosť pôžičky, čo celý proces zrýchľuje. Na druhú stranu, tento druh pôžičiek má vyšší úrok a nevýhodou môže byť taktiež to, že nejde o priame poskytnutie pôžičky, ale o sprostredkované pôžičky. Možnosťou, ako získať rýchlo peniaze, je aj pôžička od súkromnej osoby na zmenku.

Kontakt na Hyperfinancie – poskytovateľ Hyper pôžičky

Nižšie sú dostupné kontaktné informácie na spoločnosť Hyperfinancie.

Email:

  • info@hyperfinancie.sk

Sídlo spoločnosti:

  • Bezvafinance s.r.o., organizačná zložka
  • Na bráne 8665/4
  • 010 01 Žilina

Webo stránka je hyperfinancie.sk.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 77 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang