Temu – zľavové kupóny, zľavy, výpredaje

temu zľavový kupón

V dnešnom uponáhľanom svete si človek zaslúži obdarovať sa. Ak človek patrí k tým, ktorí túžia po skvelých nákupoch a ešte k tomu ušetria, Temu je rozhodne správnym miestom. A čo by mohlo byť pre nákupných maniakov lepšie, než zľava na produkt, ktorý sa im zapáčil?

E-shop Temu ponúka množstvo zliav, zľavových kódov a kupónov. Ako ich nájsť a efektívne využiť?

Temu je vo väčšine vecí podobné AliExpressu. V súčasnosti sa však oplatí vyskúšať Temu a využiť ich stratégie na nalákanie čo najviac zákazníkov na vysoké zľavy a dopravu zadarmo.

Začať nakupovat na Temu >

Zľavové kódy, kupóny a výpredaje: Kľúč k úsporným nákupom (aj) na Temu

V dnešnom svete online nakupovania sa zľavové kódy, kupóny a výpredaje stávajú neoddeliteľnou súčasťou stratégií úsporných nákupov. Tu je pohľad na tieto koncepty a to, čo môžu ponúknuť:

 • Zľavové kódy:
  • Čo sú? Zľavové kódy sú špeciálne kombinácie alfanumerických znakov, ktoré poskytujú dodatočné zľavy pri nákupoch.
  • Ako ich získať? Získavajú sa z rôznych zdrojov, ako sú zľavové portály alebo priamo od predajcov.
  • Aké sú výhody pre kupujúceho? Poskytujú možnosť ďalších úspor, väčšiu príťažlivosť pre nákupy a môžu byť súčasťou vernostných programov.
 • Kupóny:
  • Čo sú? Kupóny sú digitálne alebo fyzické certifikáty, ktoré prinášajú špecifické výhody, ako zľavy, darčeky alebo iné benefity.
  • Ako ich získať? Môžu sa získavať prostredníctvom vernostných programov, registrovaním sa na stránke alebo cez rôzne marketingové kampane.
  • Aké sú výhody pre kupujúceho? Poskytujú špecifické výhody, ktoré môžu zahŕňať nižšie ceny, dopravu zdarma alebo iné exkluzívne výhody.
 • Výpredaje:
  • Čo sú? Výpredaje predstavujú sekciu na webovej stránke, kde sú produkty ponúkané so značnými zľavami.
  • Ako sa využívajú? Kupujúci môžu prehliadať túto sekciu a objavovať výrazné zľavy na rôzne produkty.
  • Aké sú výhody pre kupujúceho? Poskytujú príležitosť k nákupu kvalitných produktov za výrazne znížené ceny a môžu slúžiť ako zdroj prečerpávania skvelých ponúk.
VýhodyNevýhody
Úspory: Kupujúci môžu získať výrazné úspory, čím využijú zľavové kódy, kupóny a výpredaje.Impulzívne nákupy: Zľavy a ponuky môžu viesť k nákupom z impulzu, ktoré nie sú vždy rozumne premyslené.
Exkluzívne výhody: Vernostné programy či členstvo v kluboch môžu prinášať exkluzívne výhody len pre registrovaných zákazníkov.Podvodné praktiky: Niekedy môžu byť zľavové kódy či kupóny súčasťou podvodných praktík, a preto je dôležité overiť ich legitímnosť.
Viac za menej: Kombinovaním rôznych ponúk môže kupujúci získať viac produktov za rovnakú sumu.Obmedzená platnosť: Niektoré zľavové kódy môžu mať obmedzenú platnosť, čo si vyžaduje rýchlu akciu od kupujúceho.
temu zľavový kupón
Efektívne využívanie zľavových kódov, kupónov a výpredajov vyžaduje systematický a premyslený prístup.

Od zrodu Temu až po zľavové kódy

V roku 2022 vstúpil do sveta online nákupov e-shop Temu, patriaci čínskej spoločnosti PDD Holdings. V krátkej dobe sa stal jednou z najväčších e-commerce platforiem na svete, ponúkajúcou širokú škálu produktov od Temu šiat, Temu šperkov, Temu plaviek až po elektroniku a záhradné doplnky.

Skrz rozsiahle online trhovisko, kde svoje produkty predávajú rôzni predajcovia, Temu neustále láka svojich zákazníkov vďaka cenám, ktoré sa zdajú byť šialene nízke. O čom svedčia aj ceny Temu hračiek alebo Temu gadgetov.

Aj keď sprevádzali Temu kontroverzie, ako sú obvinenia z nízkej kvality výrobkov či vykorisťovanie pracovníkov, úspech platformy nie je možné poprieť. V súčasnosti vedie medzi nákupnými aplikáciami pred obrovskými menami ako Amazon, Walmart a Shein.

Temu ponúka zľavy až do 90 % v aplikácii, čo z neho urobilo najvyhľadávanejšiu nákupnú aplikáciu pre iPhone aj Android.

Začať nakupovat na Temu >

Ako vyťažiť maximum z nákupov na Temu: Zľavy, kupóny a výpredaje

Zákazník môže na Temu získať mnoho výhod zo svojich nákupov. Ak priamo komunikuje s ich zákazníckou podporou– vie dostať Temu zľavové kódy a kupóny. Ak bude sledovať ich vypredajovú kategóriu, môže natrafiť na zľavy až do výšky 90 %. Dokonca aj na ich facebookovej stránke sa zdieľajú aktuálne Temu zľavové kupóny, tipy na maximálne úspory, ako aj samotné Temu recenzie.

temu zľavy
Temu neponúka len zľavy, ale aj možnosti členstva v Temu Klube, kde získa zákazník exkluzívne informácie o akciách. Tento e-shop zvára bránu k mnohým príležitostiam ako ušetriť až do výšky 90 %.

Zľavy na Temu: Od kupónov až po výpredaje

Ako už bolo spomenuté, jedným z najefektívnejších spôsobov, ako získať zľavy na Temu, je kontaktovať priamo zákaznícku podporu. Niečo ako univerzálne Temu zľavové kódy zatiaľ neexistujú, no zákazník rozhodne neostane sklamaný. Ako teda získať svoje vlastné zľavové kódy prostredníctvom interakcie s podporou zákazníkov?

 1. Na stránke podpory kliknúť na „Contact Us“ – úplne dole.
 2. Otvorí sa chatovacie okno, kde na začiatku odpovedá automatický robot.
 3. Napísať do chatu otázku typu „Máte nejaké kupóny?“ alebo „Chcem kupón“.
 4. Odpovedať môže reálna osoba alebo robot, no v oboch prípadoch je možné získať Temu zľavový kód.

Zákazník vie týmto spôsobom získať zľavu aspoň 20 %, ktorá mu je automaticky pridelená do registrovaného účtu v priebehu 24 hodín od kontaktovania podpory. Kupón je platný 7 dní a následne vyprší.

Pre nových zákazníkov, ktorí nie sú registrovaný, je tu skvelá príležitosť získať zľavu až 50 %. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu Temu, zaregistrovať sa, naplniť košík produktami nad hodnotu 50 €, a automaticky sa mu pridelí zľava 25 €.

Ale to nie je všetko!

Temu ponúka ešte viac možností, ako ušetriť:

 • Členstvo v Temu Klube: Zaručuje získavanie informácií o aktuálnych aj plánovaných akciách, ako aj Temu zľavových kódov. Registrácia je bezplatná.
 • Vypredajová kategória: V sekcii „Výpredaj“, nájde zákazník zľavy až do výšky 90 %. Táto kategória je zvyčajne tretia v hlavnom menu.
 • Newsletter: Prihlásením sa na odber newslettera získava zákazník aktuálne Temu zľavy priamo do svojej e-mailovej schránky.
 • Sociálne siete: Sledovaním Temu na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram, môže zákazník natrafiť na rôzne zľavové kupóny a akcie.
 • Kupónové portály: Na rôznych stránkach je možné nájsť rôzne zľavové kupóny od 10 % až po 80 % pre rôzne kategórie produktov.
 • Koleso šťastia: Koleso šťastia je náhodne vygenerované pri návšteve Temu webovej stránky, kde má záujemca možnosť vytočiť si zľavy až do výšky 100 € alebo inú percentuálnu zľavu.
 • Cashbackové portály: Na Tipli.sk je možné nákupom na Temu získať 7,5 % z celkovej ceny zakúpených produktov. Taktiež ponúkajú príležitostne konkrétne Temu zľavové kódy.
temu zľavy
V dnešnom preplnenom online nakupovacom svete, Temu rozhodne vyniká svojimi extra zľavami a cenami.

Prečo sa pridať k Temu skupine na Facebooku?

Najnovšou a najúčinnejšou metódou je pripojenie sa k Temu Europe skupine na Facebooku. Táto skupina nie je len miestom, kde sa reklamujú Temu výrobky, ale aj platformou, kde členovia zdieľajú svoje skúsenosti s nákupmi na Temu. Recenzie ostatných môžu poskytnúť nápady a rady, ktoré by novému zákazníkovi mohli uniknúť. Taktiež je to priestor, kde získať dodatočné Temu zľavy, zľavové kupóny a kódy.

 • Zdieľanie Temu zľavových kódov: Členovia skupiny zdieľajú aktuálne zľavové kódy, ktoré získali od zákazníckej podpory, a to nielen na oblečenie, ale aj na rôzne ďalšie produkty.
 • Tipy na maximálne Temu zľavy: Členovia sa navzájom informujú o rôznych akciách a výpredajoch, kde je možné dosiahnuť najväčšie zľavy na Temu.
 • Rady a skúsenosti: Členovia s dlhodobými skúsenosťami s Temu môžu poskytnúť rady, ako najefektívnejšie využívať pravidelné zľavy a akcie.
 • Sociálna interakcia: Okrem zliav, skupina poskytuje priestor na priateľskú a interaktívnu diskusiu. Je možné podeliť sa o svoje obľúbené produkty, otázky alebo dokonca tipy na styling.

Spolupráca s Temu

Súčasný trend online nakupovania sa neustále vyvíja a s ním aj spôsob, akým spotrebitelia hľadajú informácie o produktoch. S nástupom YouTube a TikTok haulov (recenzií) vytvorili spotrebitelia nový spôsob, ako sa dozvedieť o skúsenostiach iných ľudí s konkrétnymi Temu produktami.

Haul videá sú obľúbené medzi kupujúcimi, pretože predstavujú autentické recenzie a prehliadky produktov, ktoré sa stali kľúčovým faktorom pri rozhodovaní o nákupe. Influenceri sú schopní detailne predstaviť každý aspekt produktu, od kvality až po jeho skutočné využitie, čím poskytujú cenný pohľad z prvej ruky.

Temu využíva moderné trendy v online svete aj v tomto smere. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom možnosť stať sa partnermi cez ich Affiliate Program. Pre tých, ktorí majú záujem o spoluprácu, sú k dispozícii atraktívne výhody:

 • Provízia a odmeny: Až 30% provízie z objednávok, ktoré sú uskutočnené do 30 dní od stiahnutia aplikácie odporúčateľom. Navyše, odmena vo výške 5 € za každú osobu, ktorá si stiahne aplikáciu a uskutoční objednávku.
 • Zdieľanie a zarábanie: S vlastným partnerským odkazom alebo kódom je možné získať odmenu za každé odporúčanie. Stačí umiestniť odkaz do svojho BIO na sociálnych sieťach alebo uverejniť príspevok/príbeh na propagáciu.
 • Odporúčanie nových používateľov: Systém partnerského programu umožňuje ľuďom s väčším dosahom na sociálnych sieťach získať pravidelný prísun informácií a príjmov.

Pre tých, ktorí sú pripravení využiť tieto výhody, stačí navštíviť sekciu „Partnerský program – kliknite pre peniaze“ na oficiálnej webovej stránke. Tento e-shop sa teda nevenuje len poskytovaním Temu zliav pre zákazníkov, ale aj tvorbe komunity, ktorá zdieľa svoje nákupné zážitky a prosperuje vďaka spolupráci.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 77 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang