Carvago – recenzie, skúsenosti, ako funguje

Carvago je online platforma, ktorá používateľom umožňuje pohodlný a bezpečný nákup a predaj automobilov. Zákazníkom poskytuje celý rad funkcií, ktoré uľahčujú výber a nákup vozidiel z pohodlia domova. Ako funguje Carvago.sk? Aké majú zákazníci s Carvago skúsenosti?


Obsah článku


Auto sa dá kúpiť aj online, a to cez Carvago.sk. Slovensko túto firmu privítalo len nedávno, no ihneď sa zabývala a ponúka zákazníkom autá z celej Európy. Ide o zánovné a ojazdené vozidlá.

Ako funguje Carvago.sk?

Carvago poskytuje viacero služieb, ktoré uľahčia nákup a predaj auta. Pre kupujúcich Carvago zabezpečí odkúpenie, záruku, prihlásenie aj doručenie auta. Predávajúcim Carvago pomôže so všetkými formalitami, ako je zmluva, prevod vlastníckeho práva aj doprava.

Ako funguje Carvago? Prvým krokom je jednoduché vytvorenie účtu na stránke carvago.com, resp. carvago.sk. Registrácia sa robí prostredníctvom prihlásenia sa cez Google účet alebo Facebook účet. Tiež sa dá vytvoriť konto cez e-mail.


Platforma Carvago funguje podobne ako iné online obchody. Na webovej stránke si zákazník vyberie konkrétne auto, ktoré je následne firmou skontrolované. Na základe tejto kontroly sa kupec rozhodne, či auto chce.


Ak sa zákazník rozhodne, že auto kúpi, Carvago toto odkúpenie od predajcu zariadi a rovnako sa postará o prihlásenie, záruku aj doručenie auta. Vozidlo sa dá kúpiť vlastnými prostriedkami a tiež sa dá financovať cez Carvago, ktoré spolupracuje s bankami.

Carvago zaručuje nákup bez rizika. Denne spracúva viac ako 7 miliónov inzerátov, z ktorých na kúpu odporučí približne 10 %, pretože väčšinu kontrola vyhodnotí ako podozrivé alebo inak nevhodné. Ide o autá z mnohých krajín Európy, preto je ponuka naozaj pestrá a každý si môže nájsť to „svoje“.

Keď si zákazník vyberie z odporúčaných inzerátov, auto prechádza technickou previerkou. Potom je rozhodnutie na kupcovi. Ak auto kúpi, o všetko ďalšie sa postará Carvago. Vybaví papiere a vozidlo doručí až pred dom alebo na pick-up point.

Po kúpe auta získava zákazník automaticky 6-mesačnú záruku zdarma s možnosťou jej predĺženia o 36 mesiacov. Auto býva ku kupcovi doručené približne do 20 pracovných dní od prijatia platby a do 14 dní sa dá vrátiť.

Carvago je skvelý spôsob, ako kúpiť alebo predať auto. Vďaka ľahko použiteľnej platforme a ponuke služieb je celý proces jednoduchý a prehľadný. Hľadanie vysneného auta môže byť dnes jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Carvago môže pomôcť aj pri rozhodovaní o tom, aké auto kúpiť.

Carvago – recenzie

Skúsenosti s Carvago má mnoho ľudí na Slovensku aj vo svete. Carvago recenzie sa dajú nájsť priamo na ich webovej stránke, kde sú pri nich aj fotky zakúpených vozidiel. Z recenzie sa dá prejsť priamo na zobrazenie podobného auta, aké bolo zákazníkom zakúpené.


Na lokalite carvago.com v sekcii hodnotenie zákazníkov sa nachádza vyše 1 500 recenzií, ktoré majú priemer 4,8 z 5 hviezdičiek. V Google recenziách opísalo svoje skúsenosti s Carvago 55 zákazníkov, pričom je firma hodnotená na 4,6 z 5 hviezdičiek.


Na Slovensku sa objavuje stále viac ľudí, ktorí sa rozhodnú vyskúšať Carvago. Skúsenosti pribúdajú a v budúcnosti to pravdepodobne nebude inak, pretože sú kupujúci vo väčšine prípadov veľmi spokojní. Služby od Carvago označujú za užitočné a nápomocné pri výbere auta pre človeka, ktorý sa v nich nevyzná.

S vybavením všetkých papierov a iných záležitostí pri nákupe auta zákazníci nemali s Carvago žiadny problém. Čakanie na auto sa niekedy predĺžilo iba kvôli čakacej dobe na úrad na Slovensku. Doručenie auta prebieha podľa zákazníkov veľmi prakticky a pohodlne.

Vozidlá sú zákazníkom doručené v poriadku až pred dom a spĺňajú očakávania, ktoré nakupujúci mali pri výbere cez Carvago. Ľudia sú spokojní s nákupom aj s prístupom zamestnancov, ako uviedla aj jedna zo zákazníčok v Google recenziách:

 • „Nemám s čím porovnávať, auto som kupovala prvýkrát a Carvago som zvolila na odporúčanie kamaráta. Celkovo túto skúsenosť hodnotím kladne, oceňujem ochotu a ústretovosť zamestnancov Carvaga a s autom som zatiaľ maximálne spokojná. Môžem vrelo odporučiť.“

Zákazníci hodnotia Carvago aj služby, ktoré ponúka, pozitívne. Tak to je aj v prípade, keď sa niekto pustil do nákupu cez Carvago prvýkrát bez skúseností a nevedel, čo očakávať. Počas celého procesu zostal zákazník vždy informovaný cez e-maily aj SMS a vedel, kde sa auto nachádza.

Ľudia spoluprácu s Carvago vo väčšine prípadov neľutujú, ale naopak veľmi chvália a odporúčajú. Uvádzajú, že online služby, ktoré sa dajú jednoducho využiť z pohodlia domova, uľahčujú výber aj nákup auta, a že je to najjednoduchšia cesta ako sa dostať k tomu pravému vozidlu. Ako výbornú voľbu hodnotí Carvago aj zákazníčka v Google recenzii:

 • „Keby som vedela, že sa dá dnes už aj auto objednať online tak ako čokoľvek iné, ušetrila by som si veľa času a nervov, ktoré ma to stálo, kým som náhodou na internete narazila na Carvago. A vďaka bohu za to. Síce som kúpila jazdené auto, ale v super stave a navyše so zárukou. Rokovanie spoločnosti bolo na úrovni, som veľmi spokojná so službami Carvaga aj s mojím novým autom.“

Carvago ponúka viacero online služieb, ktoré zjednodušujú výber, nákup aj predaj auta cez internet. Komunikácia a spolupráca s Carvago pri nákupe vozidla aj celý proces nákupu prebieha jednoducho a transparentne. Zákazník je o všetkom informovaný. Skúsenosti s Carvago sú vo väčšine prípadov pozitívne.

Carvago.sk – nákup áut

Nákup cez Carvago je jednoduchý a overený. Carvago autá sú vždy pred kúpou preverené a následne na ne automaticky platí 6-mesačná záruka zdarma. Záležitosti, ktoré sa týkajú nákupu auta, vybaví Carvago, preto na zákazníkovi zostáva iba výber z vozidiel z celej Európy.

Na webovej stránke carvago.com alebo carvago.sk je jednoduché alebo rozšírenie vyhľadávanie, kde si každý zadá vlastné požiadavky na preferované vozidlo. Na Carvago sa dá vyhľadávať na základe rôznych kritérií, pričom je veľká šanca, že zákazník nájde auto, ktoré hľadá. Výber je totiž z veľkého množstva.

Jednoduché vyhľadávanie zahŕňa výber značky auta, prípadne konkrétneho modelu, overenie kilometrov, roku registrácie a maximálnej ceny auta. Pri postupnej voľbe parametrov sa vo vyhľadávaní ukazuje, koľko áut je s danými požiadavkami k dispozícii.

Rozšírené vyhľadávanie ponúka okrem výberu zo základných parametrov aj výber:

 • výkonu auta,
 • počtu dverí,
 • farby auta,
 • farby interiéru,
 • materiálu interiéru,
 • parametrov motora a pod.

Týmto spôsobom sa dá nájsť auto, ktoré bude zákazníkovi vo všetkom vyhovovať. Keďže výber zahŕňa viaceré krajiny Európy, je veľká šanca, že Carvago nájde auto vyhovujúce podmienkam kupujúceho.

Vďaka rozsiahlemu vyhľadávaniu môže každý na Carvago nájsť auto, aké mu vyhovuje. Vybrané auto je pred nákupom dokonca kompletne skontrolované technikom, aby si bol zákazník istý, že aj ojazdené vozidlo bude mať bez chyby.

Nákup cez Carvago je jednoduchý a zákazník sa ľahko dostane k svojmu vysnívanému autu.

Carvago – predaj áut

Zákazník môže auto cez Carvago nielen kúpiť, ale aj predať. Predaj áut prebieha jednoducho ako kúpa auta. Dá sa ušetriť veľa starostí a predať auto za výhodnú cenu. Zákazník sa nemusí dohadovať s kupcom, predáva auto z domova a všetko prebehne pomerne rýchlo.

Najprv je treba priamo na webovej stránke Carvago vyplniť údaje o predávanom vozidle a pridať opis jeho stavu. Carvago následne vozidlo ponúkne dílerom do aukcie. Oni prihadzujú a napokon vyhrá najvyššia ponuka za auto. Na zákazníkovi je rozhodnutie, či danú ponuku príjme.

Ak sa auto predá, Carvago skontroluje, či jeho stav zodpovedá podanému opisu. Zákazníkovi sú prevedené peniaze za predaj hneď, ako je stav auta overený. Predaj prebehne rýchlo a bez starostí. Zároveň je auto predané za najvyššiu možnú ponuku. Aukcie sa zúčastňujú stovky dílerov.

Carvago služby

Carvago ponúka viacero služieb. Okrem jednoduchého nákupu a predaja áut je to aj tzv. CarAudit™. To je služba dôkladného overenia auta pred nákupom. Overenie prebehne v priebehu 2 pracovných dní a vykonávajú ho kvalifikovaní mechanici. Cena za služby je 199 €, v akčnej cene 79 €.

Carvago autá môžu byť doručené až k domu aj z iných krajín Európy. Cesta áut z Nemecka na Slovensko je v cene od 319 €. Auto sa dá aj osobne vyzdvihnúť na pick-up pointe, a to na 10 miestach v 7 krajinách Európy – Slovensko, Česko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Taliansko a Rumunsko.

Cez firmu Carvago sa dá dať auto vopred umyť a vytepovať v cene od 119 €, vyčistiť klimatizácia od 69 € a doplniť prevádzkové kvapaliny od 25 €. Carvago zároveň kupcovi zdarma natankuje prvých 10 litrov paliva.


Carvago ponúka aj financovanie auta, a to aj áut zo zahraničia. O financovanie sa dá jednoducho požiadať na webovej stránke Carvago. Po vyplnení formulára sa žiadosť odosiela na posúdenie a následne zákazník dostane možnosti financovania.


Úroková sadzba tejto pôžičky na auto sa pohybuje od 7,98 % a úspešnosť podaných žiadostí o financovanie je 87 %. Na webovej stránke Carvago sa tiež nachádza kalkulačka, kde si môže zákazník vypočítať svoje možnosti. Takto sa dá cez Carvago zaobstarať aj auto na splátky.

K službám Carvago patrí aj záruka. Prvá 6-mesačná záruka na kúpené auto je zdarma. Následne sa dá predĺžiť:

 • o 12 mesiacov za 208 €, v zľave za 189 €,
 • o 24 mesiacov za 615 €, v zľave za 449 €,
 • o 36 mesiacov za 1075 €, v zľave za 699 €.

Pri poruche auta zákazník vyplní na webovej stránke Carvago formulár. Potom mu je odporučený vhodný servis v blízkosti domova, kde si dá auto opraviť. Následne je zákazníkovi celá oprava firmou Carvago preplatená.

Carvago – kontakt

Do firmy sa dá zavolať alebo napísať e-mail, a tak sa opýtať na predaj či kúpu vozidla aj nejasnosti v tom, ako funguje Carvago. Kontakt je uvedený priamo na webovej stránke carvago.sk.

Na telefonickej linke sa dá spojiť s Carvago od pondelka do nedele od 8. hodiny ráno do 20. hodiny večer, a to cez telefónne číslo +421 233 221 221. Prostredníctvom e-mailu je možné firmu kontaktovať na adrese predaj@carvago.com.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 77 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang