Multisport karta – kde platí, ako funguje

Multisport karta je moderný spôsob, ako sa stať členom viac ako 2700 telocviční, kúpalísk a fitnes centier na Slovensku a po celom svete. Ponúka možnosť využívať športové zariadenia a aktivity na jednom mieste, bez nutnosti uzatvárať niekoľko individuálnych zmlúv s jednotlivými prevádzkovateľmi.

Táto karta otvára dvere do sveta športu a umožňuje odstraňovať bariéry, ktoré by inak bránili v pokračovaní v športovej aktivite. V dnešnej dobe, kedy je zdravý životný štýl na vrchole svojej popularity, je Multisport karta ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí radi cvičia a chcú udržiavať svoju kondíciu a zdravie v optimálnej forme.

Bez ohľadu na vek, pohlavie či športové záujmy, Multisport karta je pre každého, kto si chce užiť pocit z pohybu a aktívneho života.

Cena multisport karty

Cena multisport karty závisí od mnohých faktorov, ako je počet osôb pre ktoré sa karty zriaďujú či model financovania. Všeobecne platí, že investícia do multisport karty je oproti kúpe jednotlivých permanentiek výhodnejšia, pretože poskytuje prístup k širokej škále možností za jednu cenu.

Navyše, multisport karta prináša aj ďalšie benefity pre užívateľov, ako napríklad možnosť využívať služby v rôznych oblastiach – fitnes, plávanie, cvičenie v skupinách – či už vo fitness centrách alebo špecializovaných zariadeniach.

Taktiež ponúka prístup k rôznym wellness a relaxačným službám, ako sú masáže alebo sauny. Cena multisport karty tiež zvykne byť ovplyvnená výškou mzdových nákladov, ktoré musia zamestnávatelia pripočítať pri kalkulácii nákladov na zamestnanca.

Výhodou pre zamestnávateľov je, že tieto náklady môžu odpočítať od zdaniteľného základu, čo im môže pomôcť v snahách o zlepšenie celkového zdravia a wellness pracovníkov.

Multisport karta SK

Multisport karta SK je neoddeliteľnou súčasťou aktívneho a zdravého životného štýlu mnohých slovenských občanov. Táto karta je unikátnym nástrojom, ktorý umožňuje prístup k rôznorodým športovým aktivitám a zároveň ponúka množstvo výhod a zliav pre jej držiteľov.

V dnešnej dobe, kedy sa zdravie a pohyb stávajú stále dôležitejšou súčasťou života, je multisport karta SK nenahraditeľným pomocníkom v zabezpečení dostatku pohybu a športových aktivít. Vďaka nej je možné využívať širokú škálu športových zariadení a fitness centier na území Slovenska, a to jednou jedinou kartou.

Či už ide o milovníka behania, tenisu, cyklistiky, plávania alebo sa človek venuje inej športovej aktivite, s multisport kartou SK dostane prístup do vyše 2700 športových centier na celom Slovensku. Táto karta tiež umožní využívať rôzne skupinové fitness aktivity, ako napríklad aerobic, zumba, joga alebo pilates.

Vďaka nej je možné si dopriať aj relax v saune. Okrem rozmanitosti športových aktivít je multisport karta SK navyše vybavená množstvom zliav a výhod pre svojich držiteľov. K dispozícii sú napríklad zľavy na športové oblečenie, vstupenky na športové podujatia, masáže a mnoho ďalších.

Multisport karta SK týmto spôsobom dokáže nielen podporiť aktívny životný štýl človeka, avšak aj ušetriť mu peniaze.

Kde platí multisport karta

Kde platí multisport karta? Karta je využiteľná v mnohých mestách na Slovensku a to pre rôzne športové činnosti a skupiny aktivít. To znamená, že karta platí nie iba v hlavnom meste Bratislave, avšak aj v mnohých iných mestách, ako napríklad v Košiciach, v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici a ďalších.

To znamená, že jej majiteľ môže využiť svoj aktívny životný štýl kdekoľvek a kedykoľvek.


Multisport karta je využiteľná nielen v klasických telocvičniach a fitnescentrách, avšak aj v plaveckých bazénoch, tenisových a badmintonových halách, bowlingových centrách a aj v rôznych športových kluboch a školách.


Toto sú miesta, kde všade platí multisport karta. Umožňuje získať prístup do rôznych športových zariadení bez potreby platby za vstupné v každom z nich.

Portál My MultiSport

Portál My MultiSport je jedinečná online platforma, ktorá umožňuje svojim užívateľom prístup k širokému spektru športových a wellness aktivít. Nezáleží na tom, či ide o športového nadšenca, rekreačného hráča alebo iba človek hľadá spôsob, ako udržať svoje telo a myseľ v dobrej kondícii.

My MultiSport ponúka niečo pre každého. S pomocou tohto portálu je možné jednoducho a pohodlne objaviť nové záujmy a športy, ktoré by záujemca chcel vyskúšať. Široká sieť partnerských fitness centier, kúpalísk, športovísk a wellness zariadení umožňuje vychutnať si rôznorodé aktivity v celej krajine.

Jednou z hlavných výhod portálu My MultiSport je jeho jednoduché použitie a prístupnosť pre každého. Portál My MultiSport ponúka riešenie pre zamestnávateľov, ako aj pre zamestnancov. Prináša benefity v podobe multisport karty.

Multisport Mapa miest, kde platí táto karta

Multisport mapa miest, kde platí multisport karta obsahuje stovky športových zariadení po celom Slovensku. Od veľkých mestských telocviční, cez moderné fitness centrá, až po menšie, lokálne telocvične a športové kluby.

S kvalitnou a aktuálnou multisport mapou záujemca dostane prehľad o všetkých možnostiach, ktoré multisport karta ponúka, a môže si vybrať to najlepšie pre seba. Nachádza sa na stránke https://multi-sport.sk/aktivity/.

Ako funguje multisport karta

Ako funguje multisport karta? Kartu je možné získať iba prostredníctvom zamestnávateľa. To znamená, že ak je človek zamestnaný, má možnosť získať ju ako súčasť benefitného produktu v práci, ak je jeho zamestnávateľ začlenený do programu Multisport.

Hlavným cieľom tejto karty je podpora zdravého životného štýlu a zvýšenie fyzickej aktivity ľudí. Jedným z hlavných benefitov karty je možnosť každodennej športovej aktivity. S kartou je možné využiť jednu bezplatnú vstupenku do športového zariadenia alebo na športovú aktivitu denne.

To znamená, že každý deň môže zamestnanec objavovať nové športové činnosti a aktivity, ktoré sú súčasťou programu MultiSport.

Ak sa zamestnancovi nepodarí využiť kartu na hlavnú aktivitu v daný deň, nevadí. Multisport karta ponúka ďalšiu možnosť využitia na jednu vedľajšiu aktivitu. Táto možnosť bola zaradená ako bonus a zahŕňa rôzne wellness a relaxačné aktivity, ako napríklad sauna, vírivka alebo sezónne aktivity, ako napríklad paddleboarding, kajak alebo dokonca aj snowtubing.

Okrem toho sú súčasťou karty aj voľnočasové aktivity, ako napríklad vstup do hradov, zámkov a múzeí. Je dôležité spomenúť, že niektoré z týchto vedľajších aktivít sú spoplatnené a vyžadujú doplatok. To platí najmä pre wellness, sauny, aquaparky a podobne.

Už je teda jasné ako funguje multisport karta. Vďaka nej je možné tieto aktivity využiť za výhodnejšiu cenu ako keby sa platili jednotlivo.

Multisport card – výhody

Multisport card ponúka mnohé výhody:

  • Jedným z najväčších benefitov tejto karty je jej univerzálnosť. S Multisport card je možné navštevovať akékoľvek športové centrum, fitness centrum, bazén alebo relaxačné centrum, ktoré je zapojené do projektu.
  • Okrem toho existuje možnosť využívať aj športové aktivity vo voľnej prírode, ako napríklad pádlovanie, turistika, lyžovanie či iné.
  • Je možné využívať rôznorodé aktivity naplno a bez obmedzení.
  • Ďalšou výhodou Multisport card je možnosť využívať ju nielen na Slovensku, avšak aj v Českej republike. Stačí si vyhľadať poskytovateľa služieb v cieľovej krajine a je možné si užívať šport a relax kamkoľvek zavíta.

V dnešnej dobe je dôležité starať sa o svoje zdravie a kondíciu a Multisport card v tom pomáha. Ponúka nielen širokú škálu športových aktivít, avšak aj wellness a relaxačné služby.

Ako získať kartu multisport

Pri otázke ako získať kartu multisport je potrebné vedieť, že kartu multisport ponúka mnoho zamestnávateľov ako jeden z benefitov pre svojich zamestnancov. Táto karta umožňuje jej držiteľom prístup k rôznym športovým a relaxačným aktivitám v mnohých partnerských prevádzkach po celom Slovensku.

Je to nielen istý spôsob, ako motivovať zamestnancov k zdravšiemu životnému štýlu, avšak aj spôsob, ako im pomôcť nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Ak sa zamestnanec zamýšľa nad tým, ako získať kartu multisport, má možnosť získať ju jednoduchým spôsobom. Stačí len požiadať svojho zamestnávateľa o túto možnosť. Mnoho firiem má pre svojich zamestnancov vyčlenený rozpočet na rôzne benefity.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje av dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 73 až 89 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang