PayPal – zriadenie účtu, platba, poplatky

paypal

PayPal je celosvetovo používaná online platobná platforma, ktorá umožňuje ľuďom a firmám bezpečnú výmenu peňazí a tok hotovosti prostredníctvom internetu. Táto platforma je určená pre komplexné platby vrátane miezd, darov, účastí na obchodoch, aplikácií a rôznych iných platieb. Je to rýchly, bezpečný a spoľahlivý spôsob, ako posielať a prijímať platby.

Pomocou PayPalu si môžu používatelia vytvárať a uskutočňovať bezpečné transakcie a súvisiace činnosti prostredníctvom veľkého počtu daňových a platobných metód, vrátane kreditných kariet, debetných kariet, bankových prevodov a ďalších. Okrem toho PayPal umožňuje nakupovať online a obchodovať s ľuďmi zo všetkých kútov sveta.

Čo je PayPal?

Ak chceme vedieť čo je PayPal, mali by sme poznať, že ide o populárny online peňažný systém, ktorý umožňuje jednoduchý, pohodlný a bezpečný spôsob platby pre online obchody, ako aj pre jednotlivcov.

PayPal je veľmi jednoduchý na používanie. Po registrácii môže užívateľ vložiť peniaze na účet PayPal pomocou kreditnej alebo debetnej karty, bankového prevodu alebo obchodníka, ktorý je akceptovaný. Po vložení peňazí na účet môže užívateľ nakupovať na internete a účtovať za nákup v priebehu niekoľkých sekúnd.

Môže tiež poslať peniaze priamo na iné účty PayPal. Tento systém je vhodný pre platby a prijímanie platieb vo viacerých krajinách na svete. Využíva ho aj populárny internetový obchod Temu či e-shop About You.

Okrem toho spoločnosť PayPal poskytuje mnoho ďalších užitočných funkcií vrátane notifikácií o platbách, sledovania platieb a monitorovania zostatkov účtu. Oznamy môžu byť poslané na e-mail alebo textové správy.

Je možné tiež zasielať ľuďom súkromné alebo firemné faktúry a požadovať ich platbu. Všetky transakcie sú chránené viacerými zabezpečovacími prvkami, ako je napríklad SSL, skenovanie diskov a firewally. Všetky osobné údaje užívateľov sú chránené pred zneužitím alebo falšovaním.

Spoločnosť PayPal tiež poskytuje špeciálne nástroje pre ľudí, ktorí podnikajú online. Účty online podnikateľov ponúkajú veľa funkcií, vrátane multifunkčnosti obchodníckeho softvéru s najlepšími funkciami a niekoľkými platobnými možnosťami.

PayPal je často zahrnutý do online obchodov ako hlavný spôsob, ako prijímať platby. Tento spôsob úhrady je čoraz populárnejší kvôli bezpečnosti, pohodliu a rýchlosti úhrady.

Ak človek hľadá spoľahlivý spôsob, ako platiť online alebo prijímať platby a zaujíma sa čo je PayPal, zistí, že táto platforma je skvelou voľbou.

PayPal účet. Ako ho zriadiť?

Pri vytváraní PayPal účtu bude potrebná e-mailová adresa, meno, rodné číslo a platobná karta / bankový účet. Ak už má klient účet PayPal, znamená to, že už má všetky požadované informácie. Tu je krok za krokom ako zaregistrovať účet PayPal:

 • Vyhľadať stránku registrácie PayPal: Najskôr je nutné navštíviť domovskú stránku PayPal a kliknúť na možnosť „Registrácia“ na pravej strane obrazovky.
 • Vyplniť všetky potrebné informácie: Potom bude potrebné vyplniť všetky potrebné informácie, vrátane e-mailovej adresy, mena, rodného čísla a typu účtu, ktorý si klient vyberie. Je možné si vybrať medzi štandardným účtom alebo účtom PayPal Business.
 • Akceptovať licenčné podmienky: Po vyplnení všetkých údajov bude potrebné ešte potvrdiť svoju identitu a akceptovať licenčné podmienky PayPalu.
 • Pripojenie účtu bankovej karty alebo bankového účtu: Potom bude potrebné k účtu PayPal pripojiť platobnú kartu alebo bankový účet.
 • Overiť svoj účet na PayPalovej politike: Poslednou vecou, ktorú je nutné urobiť, je overiť účet. PayPal bude žiadať dokumenty od žiadateľa. Po dokončení overenia bude potrebné sa riadiť podmienkami a politikou PayPalu.

Keď sa dokončia tieto kroky, bude mať klient úplne nový účet PayPal. Takto bude môcť využívať jeho výhody a užívať si platenie online.

Všetky informácie sú na paypal.com/sk/

PayPal.com/sk je oficiálna webová stránka spoločnosti PayPal, ktorá ponúka služby platby online pre majiteľov obchodov a spotrebiteľov. Cieľom PayPal.com/sk je poskytnúť akceptovanie platobných kariet, bankových prevodov, služieb pre osobné účty a mnoho ďalších možností platby.

PayPal je bezpečná, spoľahlivá a jednoduchá platforma na konci koncov, ktorá prináša voľbu a jednoduchosť platby, ktorá nemôže byť porazená. PayPal.com/sk ponúka veľa informácií o tom, ako môžu ľudia najlepšie využívať služby PayPal.

Stránka obsahuje vyčerpávajúci výber informácií o možnostiach platby, službách, nastaveniach platby, príslušných informáciách, podmienkach a obsahuje aj úplný výpis transakcií. Všetky tieto informácie sú dostupné na stránke PayPal.com/sk.

Webová stránka poskytuje intuitívny vyhľadávací nástroj, ktorý umožňuje ľuďom vyhľadávať informácie na základe ich hľadania. Tento systém kontroluje rôzne oblasti na stránke a ponúka odporúčané výsledky. To umožňuje ľuďom rýchlo nájsť presnú informáciu, ktorú hľadajú.

Okrem toho môžu ľudia nájsť veľa užitočných informácií, ktoré sú dostupné na stránke PayPal.com/sk. Okrem štandardných platobných informácií tu nájdu informácie o rôznych programoch a pripomienkach PayPal.

Je tu tiež návod pre ľudí, ktorí chcú uviesť svoje obchody do svetla online. Okrem toho stránka PayPal.com/sk obsahuje množstvo podporných služieb, ktoré pomáhajú klientom správne využívať služby PayPal.

Možno tu nájsť často kladené otázky, ako aj odpoveď na väčšinu otázok alebo problémov, s ktorými sa môžu užívatelia stretnúť. V prípade potreby možno využiť aj službu zákazníckej podpory PayPal, ktorá poskytuje presné odpovede.

PayPal.com/sk má mnoho funkcií a služby prispôsobené ľuďom, ktorí chcú využívať túto platformu.

Ako funguje PayPal na Slovensku?

PayPal je služba, ktorá sa čoraz viac stáva populárnou aj v našej krajine. Ako funguje PayPal na Slovensku?

Prevod peňazí cez PayPal je veľmi jednoduchý. Prvou vecou, ktorú je nutné urobiť, je nahrať peňažné prostriedky, ktoré je potom možné použiť na obchodné transakcie na internete. Všetky prevody medzi účtami sú 100% bezpečné a za prevedené peniaze sa neplatia žiadne poplatky.

Ak klient potrebuje previesť peniaze do inej krajiny, je to tiež možné prostredníctvom systému PayPal, napriek tomu však bude potrebné zaplatiť konverznú sadzbu.

PayPal je k dispozícii na Slovensku už niekoľko rokov. Takisto je možné službu PayPal používať pri nákupe v internetových obchodoch, ako aj na prevádzanie peňazí do iných krajín.

Je pomerne jednoduché zistiť ako funguje PayPal na Slovensku zaregistrovaním sa a otvorením si PayPal účtu.

Prihlásenie sa na PayPal

Prihlásenie sa na PayPal je jednoduché. Najskôr sa treba zaregistrovať a zadať svoje kontaktné údaje, ako je meno, adresa, emailová adresa a telefónne číslo. Potom PayPal vyzve k vytvoreniu hesla, ktoré je nutné použiť pre ďalšie prihlasovanie sa do účtu.

Prihlásenie sa na PayPal je dôležitým krokom, ak chce klient využívať služby tejto platformy. Pri prihlásení vždy zadá danú emailovú adresu a heslo a dostane sa tak do svojho účtu.

Naučiť sa, ako sa prihlásiť na PayPal, je jednoduché a pre niekoho, kto sa oboznámi s jeho funkciami, je to veľmi užitočný spôsob, ako uskutočňovať bezhotovostné platby.

Ako poslať peniaze na PayPal?

PayPal, online platobný systém, je veľmi jednoduchý na používanie a veľmi vhodný na posielanie a prijímanie platieb online. Jednoduchým a rýchlym spôsobom je možné poslať a prijímať peniaze od kohokoľvek v akomkoľvek mieste súčasne.

Ako poslať peniaze na PayPal?

 • Jedným z najlepších tipov na začatie je vytvorenie účtu PayPal. Ak ho už klient má, stačí sa len prihlásiť. Po prihlásení klikne na tlačítko „Moje peniaze“ v ľavom menu. Ak chce poslať peniaze, zadá adresu emailu príjemcu na stránke platby PayPal.
 • Následne zadá údaje o platbe, akou je účel platby, poznámka a suma, ktorú chce poslať.
 • Ďalej treba poslať platbu a potvrdiť ju kliknutím na tlačítko „Odoslať“. V prípade, že má klient kredit alebo debetnú kartu vloženú do svojho účtu PayPal, môže zvoliť aj jednoduchšiu metódu. Kliknúť na tlačítko „Poslať“ a zadať údaje o platbe.
 • Ako ďalší krok je možné zvoliť spôsob platby. Zvoliť kartu, ktorú chce použiť. Potom stačí kliknúť na tlačítko „Odoslať“ a platba sa odošle na vyznačenú adresu.

Ak chce človek vedieť ako poslať peniaze na PayPal, postup je veľmi jednoduchý a má tak na výber niekoľko metód. Najrýchlejším a najbezpečnejším spôsobom je použitie kreditnej alebo debetnej karty. Vďaka tomu môže mať istotu, že platba dorazí v želanom čase a bez akýchkoľvek problémov.

Platba cez PayPal. Ako ju uskutočniť?

PayPal je jeden z najbežnejších spôsobov platby na webe. Umožňuje rýchlo, spoľahlivo a bezpečne zaplatiť online nákupy alebo posielať peniaze iným užívateľom PayPal. Proces platby cez PayPal je jednoduchý a bezpečný, čo uspokojí potreby osobných aj firemných zákazníkov.

 1. Prihlásiť sa do účtu PayPal alebo si ho založiť.
 2. Zvoliť spôsob platby. Po prihlásení sa stlačí tlačidlo „Zaplatiť“ a vyberie platobný prostriedok z účtu.
 3. Zadať údaje o platbe. Vyplniť údaje o platbe, ako je emailová adresa.
 4. Potvrdiť platbu. Overiť platbu a potvrdiť ju.
 5. Uložiť si potvrdenie. Uložiť si kópiu potvrdenia o platbe a svoje údaje o prihlásení do aplikácie PayPal.
 6. Počkať na potvrdenie od obchodníka alebo príjemcu financie o tom, že platba bola úspešne vykonaná.

Platba cez PayPal je skvelý spôsob, ako ušetriť čas a peniaze pri uskutočňovaní online platieb. Je rýchly, bezpečný a spoľahlivý.

Poplatky na PayPal

Pri nákupe cez PayPal sa neúčtujú žiadne poplatky. Paypal však sťahuje poplatky pri príjímaní komerčných platieb, pri prevode finančných prostriedkov alebo prepočte mien.

Tento spôsob platby má mnoho výhod, ale netreba zanevrieť ani na hotovosť. Napríklad ak nastane mimoriadny stav, nemusia byť elektronické platby dostupné.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 76 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang