Fumbi – recenzie, čo ponúka a výhody platformy

Fumbi je nová slovenská investičná platforma, ktorá poskytuje jednoduchý a bezpečný spôsob, ako investovať do kryptomien. Platforma ponúka silné zabezpečenie a neustále sleduje najnovšie burzové kurzy, takže je možné byť vždy v pohotovosti.


Obsah článku


Nastavením správneho prístupu môžu užívatelia využívať platformu Fumbi na investovanie do kryptomien a dosiahnuť lepšie výnosy. Platforma je navrhnutá tak, aby bola čo najviac intuitívna a používateľsky príjemná. Prihlásenie na Fumbi je vďaka tomu jednoduché.

Aké sú recenzie na Fumbi?

Recenzie Fumbi sú pozitívne, pretože ľudia hovoria, že je to inovatívna platforma pre investovanie do kryptomien, ktorá je zároveň jednoduchá a intuitívna. Platforma je podľa nich dobrou voľbou pre začínajúcich investorov, pretože podporuje veľké množstvo rôznych kryptomien a poskytuje im potrebné nástroje na správu svojej investície.

Ľudia uviedli, že platforma je stabilná, spoľahlivá a bezpečná. Zákazníci hovoria, že Fumbi je vďačnou spoločnosťou pre investovanie do kryptomien pre začiatočníkov aj pokročilých investorov.


Na internete je veľa pozitívnych recenzií od zákazníkov, ktorí skúsili Fumbi. Užívatelia hovoria, že Fumbi je jedným z najľahších a najrýchlejších spôsobov, ako začať investovať do kryptomien.


Aj keď Fumbi plne vyhovuje základným potrebám väčšiny užívateľov, skúsenejším investorom chýbajú niektoré funkcie. Ďalší klienti vnímali ako nevýhodu dlhú dobu na výber investície. Táto doba často závisí od spôsobu, akým si klient nechá peniaze poslať. Pri bankovom prevode sa výber pred víkendom môže predĺžiť až na 5 dní.

Nevýhody
Volatilita kryptomien
Niektorým skúsenejším investorom chýbajú pokročilé funkcie
Dlhšia doba výberu investície, najmä pri bankových prevodoch

Fumbi recenzie zväčša hovoria, že platforma celkovo ponúka intuitívny a jednoduchý dizajn s podrobnými pokynmi, vďaka ktorým je ľahké vykonávať transakcie a sledovať svoje portfólio.

Aké sú výhody Fumbi?

Výhody Fumbi:

Bezplatná registrácia

Automatizované investovanie

Sledovanie trhovej hodnoty

Priame vlastníctvo kryptomien

Investícia už od 50 eur

Vklad aj cez PayPal

Intuitívna a jednoduchá platforma, vhodná pre začínajúcich investorov

Podpora veľkého množstva rôznych kryptomien

Stabilná, spoľahlivá a bezpečná platforma

Fumbi ponúka viaceré výhody pre investorov. Prvou výhodou je rýchla a efektívna tvorba portfólia prostredníctvom jednoduchého užívateľského rozhrania. Svojim koncovým užívateľom umožňuje obchodovať s akýmkoľvek druhom meny, či už je to Bitcoin alebo Litecoin, a vykonávať obchody iba s jednou transakciou.

Pomocou Fumbi je možné investovať už od sumy 50 €, pričom všetky kryptomeny sú v priamom vlastníctve používateľov.

Ďalšou veľkou výhodou je bezpečnostná technológia Fumbi. Platforma bola vyvinutá tak, aby umožnila investorom uchovávať svoje údaje a transakcie vždy v bezpečí. Poskytuje funkciu bezpečnostného postupu, ktorá zabezpečuje komplexnú ochranu všetkých uložených informácií aj prenosov dát. Navyše poskytuje vysoko účinný systém kontroly kvality, ktorý zaisťuje vysokú bezpečnosť.


Fumbi znamená jednoduché investovanie vďaka pár kliknutiam. Využívanie sofistikovaných algoritmov a pravidelná aktualizácia portfólia robia riziko investovania naozaj minimálne.


Za posledných niekoľko mesiacov si Fumbi vybudovalo pozitívny postoj u zákazníkov. Mnoho investorov ocenilo technológiu a pohodlie, ktoré táto platforma ponúka.

Niekoľko maloobchodných investorov zdôrazňuje, že ich portfólio mohli vytvoriť rýchlo a jednoducho. Veľa investorov diskutovalo o tom, že platforma Fumbi je veľmi bezpečná a schopná uložiť šifrovaným spôsobom všetky údaje o obchodných transakciách.

Zákazníci potvrdili, že platforma je schopná zaručiť efektívne obchody s transakciami jednou platbou a bezpečné uchovávanie informácií pri každej transakcii.

Pred začatím investovania je vhodné prečítať si, ako ťažiť kryptomenu a čo to je.

fumbi recenzie
V konečnom dôsledku je Fumbi veľmi prínosnou platformou pre investície do kryptomien pre investorov, ktorí chcú svoje kryptoaktíva bezpečne uložiť a rozvíjať svoje portfólio.

Fumbi – prihlásenie

Začať obchodovať na Fumbi je ľahké a bezplatné. Každý, kto sa chce pripojiť k Fumbi, si musí založiť účet. Registrácia je veľmi jednoduchá a trvá len chvíľu. Všetko, čo je nutné urobiť, je:

 1. navštíviť webovú stránku Fumbi a kliknúť na tlačidlo „Registrácia“ na hlavnej stránke.
 2. Po kliknutí na tlačidlo sa zobrazí formulár na zadávanie podrobností. Do formulára bude potrebné zadať základné informácie o sebe, ako je meno, adresa, e-mailová adresa a číslo mobilného telefónu.
 3. Následne bude potrebné zadať heslo pre daný účet.
 4. Po úspešnom vyplnení formulára sa účet potvrdí tým, že sa klikne na odkaz, ktorý príde užívateľovi do emailovej schránky.
 5. Keď sa potvrdí účet, je možné plne využívať funkcie Fumbi.

Administračné rozhranie je intuitívne a užívateľsky prívetivé, takže sa v ňom dá ľahko zorientovať. Pri prístupe cez počítač úvodná obrazovka ponúka nasledovné:

 • Zobrazenie aktuálnej hodnoty portfólia
 • Možnosť vkladu a výberu prostriedkov
 • Dopĺňanie účtu

Fumbi prihlásenie je potrebné uskutočniť vždy, keď človek vstupuje do platformy. Následne sa môžu prezerať virtuálne tovary a služby, ktoré sa dajú kúpiť alebo predať na platforme. Je možné tiež:

 • sledovať aktuálne ceny
 • zadať obchodné objednávky
 • monitorovať obchody

Fumbi ponúka aj ďalšie užitočné funkcie. Dajú sa tu napríklad prezerať aktuálne správy a údaje o trhu.

Celkovo je Fumbi prihlásenie veľmi jednoduché a takýmto spôsobom je platforma použiteľná a užitočná pre obchodovanie s virtuálnymi tovarmi a službami. Takže ak sa chce žiadateľ stať členom spoločnosti, môže sa zaregistrovať ešte dnes.

Fumbi network

Fumbi Network je investičný projekt, ktorý ponúka slovenským investorom možnosť investovať do kryptomien. Projekt je založený na dvoch dlhodobo funkčných princípoch:

 • decentralizovanom portfóliu
 • modernom algoritme obchodovania

Tento projekt je výsledkom práce na vývoji softvéru v oblasti kryptomenovej investície.


Cieľom Fumbi Network je vytvoriť pre investorov bezpečnú a spoľahlivú platformu pre investície do kryptomien, ktorá im pomôže dosiahnuť svoje investičné ciele.


Fumbi Network znemožňuje investorom riskovať prehnané množstvá peňazí pri investovaní do kryptomien, keďže im prináša decentralizované portfólia, ktoré sú schopné samostatne nakupovať, predávať a obchodovať s menami.

Investorom umožňuje monitorovať nákupy, predaje a obraty a zároveň sledovať vývoj trhov. Fumbi Network je vybavený moderným algoritmom, ktorý riadi jeho obchodné operácie. Tento algoritmus je ušitý na mieru pre trhy kryptomien a je schopný samostatne riadiť obchody.

Algoritmus môže detegovať trendové signály a riadiť obchody založené na technickej analýze trhov. Takisto monitoruje úroveň rizík, a tým umožňuje investorom dlhodobo udržať svoje investície v ziskovom stave.

Všetky užívateľské rozhrania a funkcionality Fumbi Network sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoduché a intuitívne ovládanie. Zabraňuje to situáciám, kedy sa investor stáva obeťou nepredvídateľnosti.

Užívateľské rozhranie, ktoré Fumbi Network ponúka, poskytuje investorom prístup ku komplexným obchodným funkciám. Umožňuje im sledovať svoje portfólio a jeho vývoj. Investorom tiež umožňuje spravovať svoje obchody a vyhľadávať najlepšie obchodné príležitosti.

Čo ponúka web spoločnosti fumbi.network/sk/

Fumbi.network/sk/ je služba, ktorá poskytuje užívateľom možnosť používať jej platformu ako primárny systém pre nákup kryptomien. Stránka predstavuje kompletný nástroj pre efektívny pohyb digitálnych aktív.

 • Táto služba umožňuje používateľom rýchlo a bezpečne obchodovať s rôznymi kryptomenami, ako napríklad Bitcoin, Ethereum, Litecoin a ďalšie.
 • Fumbi.network/sk/ poskytuje svojim užívateľom bezplatný účet s rôznymi možnosťami platieb. Na platforme je možné obchodovať kryptomeny za rôzne druhy virtuálnych peňazí a hotovosť.
 • Spoločnosť navyše integruje aj služby tretích strán ako sú burzy, ktoré umožňujú užívateľom obchodovať kryptomeny za iné kryptomeny. Platforma je veľmi intuitívna a tí, ktorí s ňou pracujú, môžu využívať jednoduché a spoľahlivé riešenie pre obchodovanie kryptomien.
 • Okrem toho spoločnosť poskytuje pre užívateľov aj viaceré ďalšie služby a funkcie, ktoré pomáhajú ich obchodným aktivitám. Ponúka pre užívateľov aj rôzne články o obchodovaní s kryptomenami a ďalšie užitočné informácie o tomto trhu.

Fumbi.network/sk/ je vynikajúci nástroj pre obchodovanie s kryptomenami. Poskytuje ľuďom vysoko spoľahlivý systém pre obchodovanie s kryptomenami, ako aj kompletnú hodnotu pridaných služieb pre lepšie zvládanie obchodovania.

Významné zisky môže priniesť aj investovanie do akcií. Trading 212 je online platforma, ktorá je atraktívnou možnosťou pre začínajúcich aj skúsených investorov.

fumbi.sk
Fumbi.sk je platforma, ktorá poskytuje užívateľom rýchly a bezpečný nákup a obchodovanie s kryptomenami ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin a ďalšie.

Ako začať investovať na Fumbi?

Investovanie do kryptomien je jednoduché a nevyžaduje žiadne potvrdenia ani povolenia. Postup je nasledovný:

 1. Registrácia:
  • Navštíviť stránku Fumbi a kliknúť na možnosť „Registrácia“ v pravom hornom rohu.
  • Zadať e-mailovú adresu (ktorá bude slúžiť ako prihlasovací mail) a vytvoriť si heslo.
  • Na e-mail príde potvrdzujúca správa. Po jej potvrdení bude profil prístupný.
 2. Využiť zľavový kód:
  • Pri registrácii zadať kód fumbifinfin10 a získať 10% zľavu z licenčného poplatku. Túto možnosť nájde záujemca pod tlačidlom „Mám kód“.
 3. Bezplatná registrácia:
  • Registrácia a vedenie účtu sú zadarmo, pokiaľ človek neinvestuje.
  • Poplatky sa platia iba pri vklade, výbere alebo investícii na účte. Pri investovaní dlhšom ako 2 roky nebude musieť platiť žiaden poplatok zo svojho zisku.
 4. Automatizované investovanie:
  • Po registrácii a vklade sú ďalšie kroky automatizované, stačí sledovať vývoj investície.

Poznámka: Zľavová akcia platí len len na prvých investorov.

Produkty spoločnosti Fumbi

Fumbi ponúka týchto šesť produktov na investovanie do kryptomien:

1. Fumbi Index Portfólio

Tento produkt sleduje trhovú kapitalizáciu kryptomien, vyvažovanú špeciálnym algoritmom Fumbi. Portfólio zostavili podľa investičnej filozofie Fumbi, ktorá zahŕňa tri hlavné oblasti:

 • Platby
 • Web 3.0
 • Decentralizované Financie (DeFi)

Investičné stratégie:

 • Jednorazová investícia: Nakúpiť celý kôš kryptomien jediným bankovým prevodom už od 50 eur.
 • Sporiaci plán: Vytvoriť si trvalý mesačný príkaz cez svoju banku alebo vkladať peniaze osobne. Pravidelné mesačné vklady pomáhajú znížiť riziko zle načasovaného nákupu.

2. Fumbi vlastná voľba

Tento produkt umožňuje investorom vybrať si konkrétne kryptomeny na investovanie. Možnosti zahŕňajú Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cardano a Avalanche. Kryptomeny sa ukladajú v bezpečnej kryptopeňaženke Ledger Vault.

3. Fumbi Bitcoin a zlato

Fumbi algoritmus rozdeľuje investíciu medzi Bitcoin a PAX Gold.

 • PAX Gold predstavuje digitálne aktívum kryté reálnym zlatom. Keď hodnota Bitcoinu rastie, časť sa odpredá a dokúpi sa PAX Gold, aby bolo portfólio opäť v pomere 50:50 a naopak. Tento produkt je ideálny pre konzervatívnych investorov, ktorí chcú znížiť volatilitu svojej investície.

4. Fumbi Biznis

Tento produkt je určený pre firmy a umožňuje im investovať kapitál do kryptomien, čo je daňovo výhodnejšie. Minimálna výška vkladu je 1000 eur a Fumbi poskytuje vlastného poradcu. Možnosti investície zahŕňajú Bitcoin, Ethereum, Cardano a Polkadot.

5. Fumbi úschova

Pre investorov, ktorí už vlastnia kryptomeny a hľadajú bezpečné miesto na ich uloženie, ponúka Fumbi službu úschovy. Podmienkou je vklad vyšší ako 10 000 eur s ročným poplatkom 0,89 % – 1,29 %. Fumbi tiež ponúka možnosť odpredaja kryptomien.

Podporované kryptomeny:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Ripple
 • Litecoin
 • Maker
 • Bitcoin Cash
 • Dash
 • Ďalšie

6. Fumbi Staking Portfólio

S týmto produktom Fumbi stakeuje 10 rôznych kryptomien na získanie pravidelných odmien. Investovanie je bez vstupného či ročného poplatku, s týždennou odmenou očakávanou na úrovni 5 – 7 % v kryptomenách.

Kryptomeny:

 • Cardano
 • Cosmos
 • Polkadot
 • Flow blockchain
 • Kava
 • Kusama
 • Polygon
 • Mina
 • Secret
 • Tezos

Kryptomeny vo Fumbi

Fumbi ponúka vo svojom portfóliu širokú škálu kryptomien. Výber z nich je možno vidieť v nasledujúcej tabuľke.

BitcoinEthereumStellarPolkadotCardano
LitecoinAvalancheTezosPolygonInternet Computer
PAX GoldChainlinkCosmosKavaArweave
AAVEAlgorandUniswapKusamaFilecoin
Near ProtocolMultiversXFlow blockchainThe SandboxTrust Wallet Token

Fumbi ponúka širokú škálu produktov pre rôznych investorov, od začiatočníkov až po pokročilých. Každý z produktov navrhli tak, aby poskytoval bezpečné a efektívne možnosti investovania do kryptomien.

Upozornenie k CFD: Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje a v dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri 51 až 77 % účtov retailových investorov došlo pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.

© 2024 Vpeniaze.sk | Nakódoval Leoš Lang